Camembert LeRustique

DESKA SERÓW LE RUSTIQUE

19 Maj 2017

Jak przygotować deskę serów, która świetnie sprawdzi się przy okazji spotkań z rodziną lub znajomymi? Czy wybór sera i dodatków to skomplikowana sprawa? Nie! Wystarczy znać proste zasady, aby tworzyć fantastyczne zestawy, które zachwycą gości. Cenne porady dotyczące sera, wyboru dodatków (np. owoców i wędlin), a także sposobu serwowania znajdziesz w naszym filmie.

PRAWDZIWIE FRANCUSKIE ROGALIKI Z SEREM CAMEMBERT I SZYNKĄ PARMEŃSKĄ

28 Grudzień 2016

Czy istnieje coś bardziej francuskiego od rogalików z serem Le Rustique Camembert? Oczywiście, że nie ;) Przekonaj się sam i zrób je w domu.

 

Składniki na 6 porcji:

½ sera Le Rustique Camembert 250g

7g drożdży

10ml ciepłej wody

2 żółtka jajka

6 plasterków szynki parmeńskiej

20ml ciepłego mleka

10g cukru

5g soli

225g mąki pszennej

20g masła

 

Przepis:

PRZEZ ŻOŁĄDEK DO NORMANDII

24 Listopad 2016

Wiedzieliście, że Normandia określana jest sercem Francuskiej kuchni? Wybór tego regionu nie jest przypadkowy – to właśnie stąd pochodzi Le Rustique Camembert! Teraz chyba zgodzicie się, że Normandia zachwyca smakiem.

KULINARNI PRZYJACIELE FRANCUSKIE SERY I WINO

20 Październik 2016

O każdej porze roku, a szczególnie jesienią warto zadbać o dobre samopoczucie jak i o kubki smakowe. Na deszczowe jesienne wieczory idealnie sprawdzą się nieodłączni  kulinarni przyjaciele francuskie sery i wino. Wszystkich, którzy dopiero odkrywają to znakomite połączenie oraz tych, którzy szukają nowych inspiracji zachęcamy do zapoznania się z kilkoma propozycjami …

www.blurppp.com/blog/francuskie-sery-i-wino.